KONST / Litografier / Litografisk affisch 16926423
*
nr 1692 6423
Litografisk affisch
Picasso, "Cote de azur", oramat löst blad, oramad, Henri Duchamps lith, 99x66 cm. Ej signerad
Följerätt
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 april 2025
kl 20:24:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/4 23:09:44
1
2.000 kr
7/4 18:38:31
1
4.200 kr
7/4 20:11:36
2
3.200 kr
7/4 20:11:36
1
3.400 kr (Budbetjänt)
7/4 20:12:02
2
4.200 kr
7/4 20:12:02
1
4.200 kr (Budbetjänt)
7/4 20:12:27
2
5.200 kr
7/4 20:12:35
2
5.200 kr
7/4 20:15:40
1
4.800 kr
7/4 20:15:40
2
5.000 kr (Budbetjänt)
7/4 20:16:02
2
Vinnande bud
7/4 20:19:03
1
5.200 kr
7/4 20:19:03
2
(budbetjänt)
7/4 20:19:50
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad henri duchamps lith litografier litografisk affisch oramat löst blad pablo picasso picasso
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8362 Färglitografi
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:52
*
Litografisk affisch
Läs om budbetjänten
nr 1692 6423
Litografisk affisch
Picasso, "Cote de azur", oramat löst blad, oramad, Henri Duchamps lith, 99x66 cm. Ej signerad
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 3.000 kr |
| Såld: | 5.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 april 2025 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/4 23:09:44 | 1 | 2.000 kr |
| 7/4 18:38:31 | 1 | 4.200 kr |
| 7/4 20:11:36 | 2 | 3.200 kr |
| 7/4 20:11:36 | 1 | 3.400 kr (Budbetjänt) |
| 7/4 20:12:02 | 2 | 4.200 kr |
| 7/4 20:12:02 | 1 | 4.200 kr (Budbetjänt) |
| 7/4 20:12:27 | 2 | 5.200 kr |
| 7/4 20:12:35 | 2 | 5.200 kr |
| 7/4 20:15:40 | 1 | 4.800 kr |
| 7/4 20:15:40 | 2 | 5.000 kr (Budbetjänt) |
| 7/4 20:16:02 | 2 | Vinnande bud |
| 7/4 20:19:03 | 1 | 5.200 kr |
| 7/4 20:19:03 | 2 | (budbetjänt) |
| 7/4 20:19:50 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad henri duchamps lith litografier litografisk affisch oramat löst blad pablo picasso picasso
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8362 Färglitografi
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:52



